foto
Order a call
I consent to the processing of personal data
(044) 229-55-77
foto
08.12.2020
Графік роботи відділу продажу на свята! 4

(Українська) Компанія Smile Development надає можливість придбати квартиру в ЖК ОПТИМІСТО з розтермінуванням і без переплати.

(Українська) Процедура отримання розстрочки проста — вам достатньо надати лише документи покупця (паспорт та код ІПН). Немає додаткових витрат на страхування житла та життя покупця, дострокове погашення розтермінування можливе без штрафних санкцій, відсутні підтвердження платоспроможності покупця та поручителів. Підписання угоди та погодження умов відбувається миттєво!

(Українська) Smile Development турбується про кожного з покупців ЖК Оптимісто, тому пропонує лояльні умови розтермінування з першим внеском від 10% від базової вартості квартири.

(Українська) Період розтермінування варіюється в залежності від обраної черги будівництва та надається до моменту отримання документів на право власності покупцем. Це на півроку довше, ніж до отримання документів про введення в експлуатацію об'єкта.

(Українська) При оплаті першого внеску більше 30% від базової вартості квартири, діє програма лояльності: чим більша оплата першого внеску, тим дешевша в підсумку квартира.

(Українська) Зазирніть до нас у гості! Пишіть нам у приватні повідомлення або телефонуйте.

© 2020 Smile Development