Замовити дзвінок
даю згоду на обробку персональних даних
Квартал позитивних людей
Квартал позитивних людей “Оптимісто” будується у Гатному, Київська область. Розташування комплексу забезпечує доступність усіх важливих локацій — поряд Одеське шосе та зупинки громадського транспорту. Станція метро “Теремки” — 5 хвилин на авто.

Про комплекс

Безпека — понад усе
Дбаючи про спокій мешканців, двір буде закрито від автомобілів. Безпека — понад усе, і тому запроваджено карткову систему входу/виходу у житловий комплекс, будинки знаходяться під охороною.
Функціональні
зони кварталу
Внутрішній простір кварталу поділений на функціональні зони: прогулянкову променаду з фонтаном, ігрові зони для дітей різного віку, місця для відпочинку. Насичена інфраструктура поруч із будинками доповнюється власною інфраструктурою комплексу.
Перші поверхи призначені для комерційних приміщень. Улюблена кав’ярня, салон краси, відділення пошти — все потрібне під рукою. Для найменших на території комплексу буде облаштований центр дитячого розвитку.
Приділено увагу
кожній деталі
Пріоритет девелопера — якість будівництва і комфорт мешканців.
Квартири у монолітно-каркасних будинках, утеплених мінеральною ватою, мають індивідуальне опалення. Мешканці можуть користуватися коморами для зберігання речей — тут можна тримати автомобільні шини, велосипед, дитячі санчата та інше.