Замовити дзвінок
даю згоду на обробку персональних даних

Квартира на виплат

Квартира в ЖК ОПТИМІСТО на виплат
Компанія Smile Development надає можливість придбати квартиру в ЖК ОПТИМІСТО на виплат. Процедура оформлення квартири на виплат проста — вам достатньо надати лише документи покупця (паспорт та код ІПН).
30%

Квартира на виплат з першим внеском від 30% базової вартості квартири.

Проста процедура оформлення квартири на виплат
Для оформлення вам достатньо мати паспорт та код ІПН. Немає додаткових витрат на страхування житла та життя покупця, дострокове погашення можливе без штрафних санкцій, відсутні підтвердження платоспроможності покупця та поручителів. Підписання угоди та погодження умов відбувається миттєво!
Smile Development турбується про кожного з покупців ЖК Оптимісто, тому пропонує лояльні умови купівлі квартири на виплат з першим внеском від 30% від базової вартості квартири.

Період виплат

Період виплат варіюється в залежності від обраної черги будівництва та надається до моменту отримання документів на право власності покупцем. Це на півроку довше, ніж до отримання документів про введення в експлуатацію об`єкта.
При оплаті першого внеску більше 30% від базової вартості квартири, діє програма лояльності: чим більша оплата першого внеску, тим дешевша в підсумку квартира.
Не зволікайте, телефонуйте 044 229 55 77 — спеціаліст з продажу нерухомості розрахує найоптимальніший варіант саме для вас!
(044) 299-22-03